close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
رئیس حوزه قضایی بخش بادرود : مطالبه وجه بیشترین حجم پرونده های قضایی دردادگاه بادرود

 
رئیس حوزه قضایی بخش بادرود گفت: مطالبه وجه و مسائل مالی بیشترین موضوعات طرح دعاوی حقوقی در دادگاه عمومی بادرود است.
 
 
حسین فروزانفر در گفتگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه و سالروز شهادت دکتر بهشتی و 72 تن اظهار داشت: دادگاه عمومی بخش بادرود به صورت مستقل در اسفندماه سال 80 فعالیت خود را آغاز نمود.
وی درخصوص پرونده‌های ورودی تصریح کرد: از اول فروردین تا پایان اسفند سال 94، تعداد 4128 پرونده وارد حوزه قضایی بادرود شد.
رئیس دادگاه عمومی بادرود با بیان اینکه در این مدت 4191 پرونده نیز مختومه شده است، خاطرنشان کرد: کل آمار پرونده های ورودی در سال 94 نسبت به سال قبل در حوزه قضایی از کاهش سه درصدی برخوردار بوده است.
وی به آمار سه ماهه اول سال 95 نیز اشاره کرد و گفت: تعداد 876 پرونده وارد شعبه اول دادگاه عمومی بادرود شده و تعداد 886 پرونده نیز مختومه شده است.
فروزانفر اظهار کرد: صدور چک بلامحل، اختلافات ملکی و توهین بیشترین موضوعات طرح دعوی کیفری در دادگاه عمومی بادرود را به خود اختصاص داده است.
وی با اشاره به موضوعات طرح دعاوی حقوقی در این دادگاه نیز گفت: مطالبه وجه، مسائل مالی و طلاق بیشترین موضوعات طرح دعاوی حقوقی در این دادگاه می باشد.
رئیس دادگاه عمومی بادرود تاکید کرد: با دعاوی و شکایاتی که باعث اختلال در نظم عمومی می‌شود از قبیل سرقت و مصرف مواد مخدر با شدت تمام  و براساس قانون برخورد می شود و هیچ گونه اغماضی نسبت به خاطیان نخواهیم داشت زیرا یکی از عوامل اصلی ناهنجاری اجتماعی و از هم گسیختگی خانواده ها؛ مواد مخدر است.
وی با تقدیر از رئیس دادگستری کل و حوزه معاونان در خصوص تامین و تجهیز امکانات دادگاه بادرود گفت: با همکاری و مساعدت مسئولان استان اصفهان، چارت سازمانی حوزه قضایی بادرود از یک دادرس به 2 دادرس ارتقا پیدا  کرد.
فروزانفر ابراز امیدواری کرد: بزودی شاهد افتتاح شعبه دوم کیفری حوزه قضایی بادرود خواهیم بود.
وی ضمن تقدیر از نحوه تعامل و همکاری نیروی انتظامی بخش بادرود با حوزه قضایی، اظهار داشت: متاسفانه این نهاد خدمت گذار، نیروی انتظامی بادرود؛ از امکانات و منابع انسانی کمی بهره مند است.
رئیس حوزه قضایی بادرود همچنین از نصب و راه اندازی سامانه نظارتی تصویری دادگاه عمومی بادرود با همکاری و مساعدت حوزه ریاست دادگستری و معاون قضایی و رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان اصفهان خبر داد.

وی شرکت در مراسم غبارروبی گلزار شهداء، دیدار با مسئولان و سخنرانی پیش از خطبه در نماز جمعه بادرود را از اهم برنامه های این حوزه قضایی در هفته قوه قضائیه برشمرد.

.02 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت