close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
دانش آموزان نطنزی چگونه اوقات فراغت خود را سپری می کنند

آموزش و پرورش نطنز

رئیس اداره آموزش و پرورش نطنز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های والدین پس از تعطیلی مدارس بحث غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان است و در این راستا معاونت پرورشی اداره از اول سال ۹۵ برنامه‌ریزی لازم جهت برگزاری کلاس‌های تابستانی را برنامه‌ریزی کرده است.

علیرضا محمودی افزود: به همین منظور برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان امسال ۴۵ رشته متنوع علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی برای دانش آموزان پیش‌بینی‌شده است.
وی تصریح کرد: سه پایگاه کانون شهید مطهری، دبستان احسان ۱ و مدرسه هاجر برای اجرای برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت در تابستان پذیرای دانش آموزان خواهند بود.

.

رئیس اداره آموزش‌ و پرورش نطنز با بیان اینکه کلاس‌ها از ۸ تیرماه آغاز می شود، گفت: ثبت‌نام از دانش آموزان از ۱۶ خردادماه سال جاری آغاز شده و تا ۶ تیرماه ادامه دارد.

وی اضافه کرد: ۸ رشته کلی ورزشی، آموزش رباتیک، آموزش قرآن و عترت، کلاس‌های تقویتی، آموزش زبان انگلیسی، آموزش هنر و صنایع‌دستی و آموزش کامپیوتر در کلاس های اوقات فراغت تدریس می شود.

محمودی زیر مجموعه‌های ۸ رشته کلی فوق الذکر را ۴۵ رشته جزئی اعلام کرد و افزود: کلاس‌های تابستانی پایگاهی اواسط مردادماه برگزار و به‌ تمامی شرکت‌کنندگان گواهینامه پایان دوره اعطا می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم تا برنامه های متنوع و مورد علاقه برای دانش آموزان در جهت نشاط و پویایی و با هدف مهارت آموزی برای آنان اجرا کنیم تا میل و رغبت برای حضور در این برنامه ها در آنان افزایش یابد03 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت