close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
اهدای سبد غذایی به نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد

مومی اردستانی مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع)که آغاز هفته اطعام و اکرام می باشد اعلام کرد در هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام از مددجویان و نیازمندان و ایتام شهرستان نطنز دستگیری می شود.

این سنت حسنه که از 15 ماه مبارک رمضان شروع و تا 21 ماه ادامه دارد همه ساله از سوی نهاد مقدس کمیته امداد با همت مردم خیر و نیکوکار و حامیان ایتام در پایگاههای کمیته امداد در سطح شهر برگزار میگردد، امسال نیز با یاری خیرین نوعدوست با شکوه خاصی برگزار می گردد.

در همین راستا این نهاد آمادگی دارد از کلیه حامیان و خیرینی که مشتاق به دستگیری از نیازمندان و ایتام می باشند در قالب طرح محسنین و طرح اکرام استقبال نماید.

وی از حامیان طرح اکرام و خیرین بومی و منطقه ای ،همچنین خیرین نطنزی مقیم تهران که سبد غذایی در قالب توشه برکت را جهت توزیع بین ایتام و نیازمندان ارسال نمودند تقدیر و تشکر ویژه کرد.

شایان ذکر است در روز21 ماه رمضان مصادف با شهادت حضرت امیر المونین(ع) کمیته امداد در نطنز و بادرود آمادگی خود را جهت همکاری خیرین و حامیان اعلام می دارد03 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت