close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
ویژه برنامه های برگزاری مراسم لیالی قدر در اقا علی عباس (ع)

برنامه های لیالی قدر با حضور مردم ولایتمدار و روزه دار و زائران گرامی در آستان مقدس آقا علی عباس (ع) بادرود برگزار می شود

 

به گزارش بادرود رسانه ؛ حجت الاسلام علیرضا محلوجی سرپرست نمایندگی اوقاف و امورخیریه بادرود  پیرامون برنامه های آستان مقدس آقا علی عباس (ع) در لیالی پرفضیلت قدر  اظهار داشت : بقاع متبرکه در ایام ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی را برای زائرین اجرا می‌کنند و در این راستا با توجه به حضور چند هزارنفری مردم خداجو در آستان مقدس امامزاده آقا علی عباس و سید محمد(ع) این برنامه‌ها به‌صورت ویژه و باشکوه به مانند سال های قبل برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 

 

محلوجی گفت: با توجه به فرارسیدن لیالی قدر و ضرورت بهره‌گیری شیعیان از این شب‌های نورانی مرکز فرهنگی آستان مقدس و اداره اوقاف، با اجرای ویژه برنامه هایی در شب های نوزدهم، بیست ویکم و بیست وسوم ماه مبارک رمضان، زمینه را برای بهره بردن زائران و مجاوران فراهم می کنند.

 

 

 

  وی در خصوص برنامه‌های شب نوزدهم گفت: برنامه از ساعت ۲۲ در صحن مطهر با قرائت دعای جوشن کبیر توسط مداح محسن افشاری آغاز و در ادامه با مدیحه‌سرایی عباد صالحی و سخنرانی و مراسم احیا توسط حجت‌الاسلام غروی برگزار می شود.

 

 

 

 سرپرست نمایندگی  اوقاف بادرود  از قرائت دعای جوشن کبیر در شب بیست و یکم توسط حجت‌الاسلام محمد پور خبر داد و بیان کرد: در شب بیست و یکم مصادف با شهادت امام علی (ع) محسن فراهانی مدیحه‌سرایی خواهد کرد و مراسم احیا نیز توسط حجت‌الاسلام تراشیون انجام می شود. وی در خصوص برنامه‌های شب بیست و سوم نیز بیان کرد: در شب بیست و سوم دعای جوشن کبیر و مدیحه‌سرایی توسط مهدی رحمانی و احمد خلف زاده برگزار می شود.

 

 

 

 

 

حجت الاسلام محلوجی خاطر نشان کرد: تمام برنامه های پیش بینی شده تا فرصتی قبل از اذان صبح خاتمه خواهد یافت. وی در پایان خاطر نشان کرد: هماهنگی‌های لازم با پلیس راهور جهت تسهیل نمودن عبور و مرور وسایط نقلیه انجام‌شده است.

 

 

 

.

 

 

  03 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت