close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
امام جمعه بادرود: وظیفه همه مسئولان؛ احیاء و اجرای عدالت‏ است

امام جمعه بادرود گفت: امروز در نظام اسلامى وظیفه همه مسئولان؛ احیاء و اجرای عدالت‏ است و علت بسیارى از مشکلات امروز جامعه ما؛ بی‌اعتنایی به عدالت‏ است.
وظیفه همه مسئولان؛ احیاء و اجرای عدالت‏ است
 
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، حجت‌الاسلام علیرضا قاسمی امام جمعه بادرود ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بادرود اظهار داشت: رمضان ماه فضائل اخلاقی و بهترین زمان برای تقویت این حسنه‌های اخلاقی در وجود انسان است.
وی با بیان اینکه رمضان بهترین فرصت برای تقویت روحیه عفو، گذشت و برادری در جامعه است، عنوان کرد: باید این ویژگی‌ها را در این ماه عزیز در میان خودمان تقویت کنیم و اختلافات را که سبب تضعیف جامعه‌اسلامی می‌شود، کنار بگذاریم.
امام جمعه بادرود با اشاره به اهمیت و فضائل شب قدر اظهار کرد: شب‌زنده‌داری باعث کسب قدرت روحی و نیز رسیدن به مقام محمود و کسب رضایت خداوند سبحان می‌شود.
وی ادامه داد: در شب قدر انسان می‌تواند به مقام کسب رضای خداوند که فوز عظیم است نائل شده و از برکات این شب‌های پرفضیلت بهره‌مند شود.
قاسمی با اشاره به شب ضربت خوردن حضرت علی(ع) نیز تصریح کرد: امام علی(ع) در بندگی خداوند و در حکومت‌داری و قضاوت در بیت‌المال و مردم داری سرآمد همه افراد بشر است.
وی ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد شهید بهشتی گفت: قضاوت مخصوص خدا و رسولش است و عدالت، داشتن علم و اهلیت قضا بین عموم از جمله وظایف قاضی در نظام دینی است
امام جمعه بادرود افزود: امروز در نظام اسلامى وظیفه همه مسئولان؛ احیاء و اجرای عدالت‏ است و علت بسیارى از مشکلات امروز جامعه ما؛ بی‌اعتنایی به عدالت‏ است.
قاسمی در ادامه خطبه به لغو تابعیت شیخ عیسی قاسم اشاره کرد و گفت: لغو تابعیت وی از سوی حکام آل خلیفه نشانگر سیاست‌های غلط آمریکا و تبعیت محض سران رژیم بحرین از ایادی استکبار  است./


05 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت