close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
افتتاح نمايشگاه آشنايي با آثار و عوارض سوء مصرف مواد مخدر در نطنز

نمایشگاه آشنایی با آثار و عوارض سوء مصرف مواد مخدر صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان شهرستان نطنز در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد.

فرماندار نطنز در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر از ادارات بهزیستی و فرهنگ و ارشاد اسلامی به خاطر برپایی این نمایشگاه اظهار کرد:: با توجه به رویکرد امر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر در کل کشور، استان و شهرستان، چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند در خصوص اجتماعی کردن بحث مبارزه با مواد مخدر و آشنایی مردم با آثار سوءمصرف آن بسیار موثر باشد.

یوسف حسنی افزود: از همه مسؤولان مرتبط با مبارزه با مواد مخدر انتظار می‌رود با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در مبارزه با این پدیده شوم در راستای فرهنگ‌سازی عموم جامعه گام بردارند.

.

رئیس اداره بهزیستی نطنز نیز اظهار کرد: همزمان با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، برنامه های واحد پیشگیری اداره بهزیستی نیز آغاز می گردد که در همین زمینه و در راستای اجرای سندجامع پیشگیری شهرستان که در سال ۹۴ تدوین گردیده است و به منظور آگاه سازی و حساس سازی افراد جامعه،نمایشگاه آشنایی با آثار و عوارض سوء مصرف مواد مخدر باهمکاری پلیس مبارزه با موادمخدرشهرستان، درمحل نمایشگاه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان افتتاح شد.

مهدی محبی از کلیه خانواده ها، جوانان و نوجوانان جهت بازدید از این نمایشگاه دعوت کرد تا ضمن بازدید، محتوای آموزشی نیز در اختیار ایشان قرار گیرد.
وی گفت: برنامه های نمایشگاه شامل سخنرانی، بازدید، آموزش و پخش فیلم، انیمیشن و مستند های مربوط به سوء مصرف مواد مخدر می باشد06 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت