close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
فرماندار نطنز:روز جهانی قدس میراث ماندگار امام راحل است

فرماندار نطنز گفت: روز جهانی قدس میراث ماندگار امام راحل (ره) است که جهت حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین به نام روز قدس نام‌گذاری کردند.
روز جهانی قدس میراث ماندگار امام راحل (ره) است
 
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، یوسف حسنی فرماندار نطنز صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: روز جهانی قدس میراث ماندگار امام راحل (ره) است که جمعه آخر ماه مبارک رمضان را جهت حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین به نام روز قدس نام‌گذاری کردند.
حسنی گفت: از همه دستگاه‌ها انتظار می‌رود با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود اداری و خدماتی زمینه حضور همه‌جانبه مردم شریف و روزه‌دار را در این راهپیمایی باشکوه که میراث ماندگار امام راحل و پاسخ به ندای رهبری معظم انقلاب است فراهم کنند.
فرماندار نطنز افزود: با توجه به هماهنگی‌های به‌ عمل‌ آمده مانند سنوات گذشته راهپیمایی در چهار شهر نطنز، بادرود، خالدآباد و طرق‌رود و روستاهای پرجمعیت شهرستان همچون اریسمان، ده‌آباد، فمی و متین‌آباد برگزار می شود.
وی بیان کرد: راهپیمایی روز قدس نطنز از ساعت 11:30 از محل حسینیه ارشاد علیا آغاز و تا مصلای نماز جمعه پایان خواهد یافت و راهپیمایی روز قدس شهر طرق‌رود نیز از ساعت 11 از محل حسینیه شهر طرق‌رود آغاز و تا سالن اجتماعات ادامه خواهد یافت.
حسنی از برگزاری 20 برنامه قبل و بعد از راهپیمایی از سوی شهرداری و سایر نهادهای انقلابی خبر داد و افزود: از همه امت حزب‌الله دعوت می‌کنیم جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین و سایر ملت‌های مظلوم مسلمان دینی که امروز گرفتار استکبار جهانی هستند مانند سوریه، عراق، یمن و بحرین در این راهپیمایی که نشان از قدرت امت اسلامی در برابر استکبار جهانی است شرکت کنند./


08 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت