close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
رئیس اداره آموزش و پرورش بادرود: آمار اعتیاد در مدارس بخش بادرود صفر است

رئیس اداره آموزش و پرورش بادرود،گفت: آمار اعتیاد در مدارس بخش بادرود را صفر عنوان کرد و آن را مرهون تلاش و همکاری بهزیستی، سپاه و بسیج، اوقاف و ارائه کلاس های آموزشی است.
 
 
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، محمود آقادوست رئیس اداره آموزش و پرورش بادرود در جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش بادرود اظهار کرد: تعداد ۴۰۰۰ دانش آموز در منطقه بادرود در ۴۲ واحد آموزشی و در مجموع ۲۱۵ کلاس درس مشغول به تحصیل هستند که طی سال 95-94 تلاش کردیم وضعیت آموزشی منطقه را با برنامه های مختلف بهبود بخشیم
آقادوست با اعلام موفق بودن آموزش و پرورش منطقه در برخی برنامه در سطح استانی، گفت: از مهمترین این اقدامات روحیه و انگیزه بخشی به همکاران جهت تلاش مضاعف آن ها بود که خوشبختانه رتبه های خوبی که در سطح استان و کشور کسب کردند.
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بادرود از دیگر اقدامات مهم این اداره را اخذ مجوز مرکز یادگیری اختلالات رفتاری دانش آموزان بیان کرد.
وی از رشد ۶۰درصدی پیشرفت تحصیلی، برگزاری کلاس های ضمن خدمت و مهم تر از آن ایجاد فضای مجزا و مخصوص آموزش ضمن خدمت برای جلوگیری از پراکندگی کلاس ها در مدارس خبر داد.
آقادوست آمار اعتیاد در مدارس بخش بادرود را صفر عنوان کرد و آن را مرهون تلاش ها با همکاری بهزیستی، سپاه و بسیج، اوقاف و ارایه کلاس های آموزشی دانست.
وی همچنین برگزاری مراسم جشن تکلیف دانش با همکاری اوقاف و امام جمعه بادرود و تعمیق اثر نماز در مدارس را بسیار خوب عنوان کرد و تصریح کرد: در همه مدارس نماز جماعت با استقبال روبه روست.
محمود آقادوست به کمک ۷۰۰ میلیون ریالی خیران در شب عید بین دانش آموزان نیازمند و همچنین عملکرد خوب خیر منطقه در ساخت هنرستان با هزینه بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال اشاره نمود
وی در بخش اداری کسب رتبه پژوهش گر برتر استانی و طرح برتر کشوری و استانی توسط آقای کفاشی و در مجلس دانش آموزی حفظ دو سهمیه منطقه و استان را قابل تقدیر دانست.
رئیس اداره آموزش و پرورش بادرود از نماینده مجلس تقاضای پیگیری جهت ساخت سریعتر آموزشگاه های روستای فمی که عملیات اجرایی آن آغاز شده و آموزشگاه پسرانه دکتر شریعتی و آموزشگاه دخترانه آن در وضعیت سختی قرار دارد، نمود و گفت: امیدواریم بتوانیم یک واحد آموزشی را تا اول مهر تهیه کنیم و در اختیار دانش آموزان روستای فمی قرار دهیم./

.09 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت