close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
ضرورت بازنگری در ساختار و مأموریت‌های وزارت آموزش‌ و پرورش

به گزارش بادرود رسانه ؛ مرتضی صفاری‌ شامگاه سه‌شنبه در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش بادرود اظهار کرد: با شغل معلمی وارد کار شدم و در دبیرستان‌های نطنز نیز تدریس کردم و سرنوشت مرا به وادی دیگری در حوزه سیاست خارجی کشاند و امیدوارم امروز در جایگاه نماینده مجلس شورای اسلامی بتوانم خدمت کنم.

وی افزود: در حوزه آموزش‌ و پرورش بر همگان روشن است که این بحث اساسی‌ترین بحث در جوامع امروزی ست و نیروی انسانی و سرمایه انسانی برای رشد جوامع امروزی مهم‌ترین بحث و دغدغه است.

نماینده مردم نطنز و بادرود و  قمصر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در دو دهه گذشته خوشبختانه در بعد کمی و تا حدودی کیفی توسعه وجود داشته ولی شاید به دلایلی مشکلاتی نیز در حوزه آموزش کشور وجود داشته است.

وی با اشاره به بحث ساختارهای آموزش کشورهای دیگر و امکانات مختلف با تعداد کم‌دانش آموزان گفت: از مشکلاتی که در سیستم آموزش‌ و پرورش هست این مورد است که این بحث را با همه جوانب آن در قالب یک وزارت خانه دیدیم در هر حالی که بعد آموزش و فضا دو مورد جداگانه ست و در سایر کشورها بحث ساختمان و فضا بر عهده شهرداری‌هاست و در کشور ما متأسفانه بر عهده یک وزارتخانه است.

صفاری‌ گفت: بنابراین وزارتخانه آموزش‌ و پرورش با شرایط موجود قادر نیست همه کارها را به انجام برساند و در حد بودجه آموزش‌ و پرورش تلاش خواهم کرد امکانات را جذب کنم.

وی خاطر نشان کرد: نقش مراجع غیردولتی و خیرین در این مواقع پررنگ‌تر خواهد شد و که امیدواریم بتوانیم در جذب و تشویق سرمایه‌گذاری خیرین بتوانیم خوب عمل کنیم. همچنین در جذب امکانات ستاد اجرایی حضرت امام هم می‌توانیم کارکنیم و تمام سعی خود را برای بهبود وضعیت آموزش منطقه انجام خواهیم داد.

نماینده مردم نطنز و بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی و نقش آموزش‌ و پرورش در توسعه آن گفت این وظیفه بر عهده آموزش‌ و پرورش بوده است و از کلیه مسؤولان منطقه بادرود خواست بدون ملاحظه مشکلات بخش را با وی در میان بگذارند.09 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت