close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
فرمانده سپاه نطنز: مسلمانان از مساله فلسطین غافل نشوند

نطنز،کاشان- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نطنز گفت: مشکلات امروز جهان اسلام نباید مسلمانان را مساله فلسطین غافل نشود.

به گزارش ایرنا، حسین آقادوستی روز سه شنبه در نشست ستاد هماهنگی روز قدس این شهرستان افزود: مشکلات امروز جهان اسلام و جنگ‌هایی که داعش و تکفیری‌ها با حمایت آمریکا، انگلیس و رژیم صهنونیستی اسرائیل در دنیا بویژه منطقه خاورمیانه راه انداخته‌اند، نباید حواس جهان اسلام را از فلسطین پرت کند.
وی تاکید کرد: همه باور داریم که فلسطین مسئله اصلی اسلام است و مردم مسلمان جهان هرگز نباید جنایت‌های رژیم نژادپرست صهیونیست را از یاد ببرند.
آقادوستی افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس بنا به فرمایش گوهربار امام راحل روز اسلام است و بر همه مسلمانان جهان فرض است که در این روز بزرگ برای استیفای حقوق حقه مردم مظلوم فلسطین به میدان آمده و بر سر استکبار جهانی فریاد بکشند.
وی گفت: ناحیه مقاومت بسیج با استفاده از ظرفیت‌های موجود در حوزه‌های مقاومت، پایگاه ها و کانون‌های مساجد، زمینه حضور بسیجیان را فراهم خواهد کرد تا شاهد حضور گسترده قشرهای مختلف مردم در این راهپیمایی باشیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نطنز همچنین از برگزاری برنامه تریبون آزاد با موضوع روز قدس و مبارزه با استکبار جهانی و جمع آوری کمک برای بازسازی مساجد دو شهر «نبل» و «الزهرا» که بدست تکفیری های تخریب شده خبر داد و گفت: این کمک‌ از طریق بسیج سازندگی استان به کشور سوریه ارسال خواهد شد.09 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت