close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
توزیع ۸۵ سبد کالا در مجتمع بهزیستی شهید کمالی خالدآباد

500

رئیس اداره بهزیستی شهرستان نطنز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: به مناسب ماه مبارک رمضان ۸۵ سبد کالا بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی در شهر خالد آباد توزیع شد.

مهدی محبی رئیس اداره بهزیستی شهرستان نطنز با اعلام این خبر افزود: خیرین و نیکوکاران شهر خالدآباد با اهدا کمک های نقدی و کالایی خود بانی توزیع ۸۵ سبد کالا با ارزش تقریبی ۹۰ میلیون ریال در بین مددجویان تحت پوشش خالدآبادی شدند.
وی افزود: این سبدهای کالا شامل برنج، روغن، ماکارونی، گوشت، خرما، سویا و نان خشک بوده که در سبد برخی از خانواده ها با نظر خیرین به جای خرما، عسل قرار گرفت.
رئیس اداره بهزیستی نطنز ضمن تشکر از مشارکت خیرین سراسر شهرستان در تهیه و توزیع سبد کالا، غذای گرم و سفره های احسان گفت: از ابتدای ماه مبارک تا کنون بیش از ۴۰۰ سبد کالا، ۱۲۰۰پرس غذای گرم و سه جلسه افطاری بین مددجویان تحت حمایت اداره بهزیستی در شهرهای نطنز، طرقرود، بادرود، خالدآباد و روستاهای اریسمان و ده آباد با ارزش تقریبی ۶۰۰میلیون ریال و به همت خیرین و همکاران شاغل در اداره، نمایندگی و مجتمع های خالدآباد، ده آباد و اریسمان توزیع شده است و انشاالله تا پایان ماه مبارک رمضان نیز این سنت حسنه از سوی خیرین و حامیان مددجویان و معلولین ادامه می یابد.

 

وی ادامه داد: این اداره با مشارکت خیرین نطنزی و بادرودی در روزهای ۲۲ و ۲۳ ماه مبارک رمضان اقدام به توزیع بیش از ۴۰۰ پرس غذای طبخ و بسته بندی شده در بین مددجویان شهرهای نطنز و بادرود و روستای طامه نطنز نموده است.10 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت