close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
نماینده مجلس: حوادث تروریستی در ایران با دخالت آشکار آمریکاست

کاشان- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: همه حوادث تروریستی در ایران با دخالت آشکار آمریکا بوده است.

به گزارش ایرنا مرتضی صفاری روز پنجشنبه در حاشیه نشست شورای منطقه ای آموزش‌ و پرورش شهر بادرود نطنز در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص هفته حقوق بشر آمریکایی اظهار کرد: مساله حقوق بشر آمریکایی‌ در دنیا نخ ‌نما شده است.
وی افزود: مردم جهان امروز به خوبی دولتمردان آمریکایی را به دروغگویی می ‌شناسند، چون به وضوح مشاهده می شود که حقوق شهروندان آمریکایی به راحتی زیر پا گذاشته می‌شود، درحالی که مسئولان آمریکایی به دنبال دخالت در دیگر کشورها هستند.
نماینده مردم شهرهای نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی، حوادث و اتفاقاتی همچون ترور رهبرمعظم انقلاب، شهادت شهید بهشتی و 72 تن از یارانش، ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس توسط ناو آمریکایی و ترور شهید صدوقی را با دخالت آشکار استکبار جهانی و در راس آنها آمریکای جنایتکار دانست.
وی تصریح کرد: این حوادث بیانگر ادعای دروغین حقوق بشری آمریکاست، زیرا در عمده این حوادث نقش آمریکا مشهود و تروریست هایی که این حوادث شوم را رقم زده اند مورد حمایت آمریکا بوده اند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آمریکا و کشورهای اروپایی خود بزرگترین دروغگویان بین المللی در بحث مبارزه با تروریسم هستند و همین دولت ها از تروریسم در جهان حمایت جدی می کنند.
بگفته وی آمریکا حقوق بشر را دستمایه سلطه غیرقانونی خود بر سرنوشت ملت های جهان قرار می دهد و این یعنی سوء استفاده بی رحمانه از نام و عنوان حقوق بشر در جهت امیال و آمال غیرقانونی و فریبکارانه سیاسی، نظامی و اقتصادی قدرت های جهانخوار که پرده برداری از این جنایت ها وظیفه هر وجدان بیدار و آگاه و دردمند انسانی است.
صفاری یادآور شد: سلاح های پیشرفته آمریکا همواره در اختیار تروریست هاست که این مهم نشان دهنده حمایت آمریکا و قدرت های بزرگ از تروریست هاست، همچنین پول مورد نیاز تروریست ها توسط صهیونیست ها و کشورهای دنباله رو آن ها مانند عربستان تامین می شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: جمهوری اسلامی ایران در سال های پس از انقلاب، بزرگ ترین قربانی تروریسم بوده و تنها کشوری که بصورت جدی و عملیاتی در حال مبارزه با تروریسم بوده و هست، جمهوری اسلامی ایران است.
وی مبارزه ایران با تروریسم را خدمت به تمامی کشورهای جهان دانست و گفت: اگر تروریست ها در منطقه جان بگیرند و بتوانند به اهداف خود برسند، امنیت کشورهای منطقه و دنیا را به خطر خواهند انداخت.10 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت