close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
نماینده مردم نطنز؛ بادرود و قمصر: راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان استکبار و صهیونیست ها است

نماینده مردم نطنز؛ بادرود و قمصر گفت: برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس مشت محکمی بر دهان استکبار و صهیونیست ها است.
راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان استکبار و صهیونیست ها است
 
مرتضی صفاری نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز پیرامون روز جهانی قدس امسال گفت: روز قدس یادگار امام خمینی (ره) است و تعهد داریم تا در مسیر و رهنمود های حضرت امام راحل قدم برداشته و استوار بمانیم.
وی با تاکید بر اینکه وجود رژیم صهیونیستی در منطقه همواره در جهت اختلاف افکنی باعث درد سر شده است، افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس که خود نشانه ای از وحدت ملت های مسلمان است می تواند ملت مظلوم فلسطین را در راه پیروزی بر این غده سرطانی همچنان امیدوار نگه دارد.
نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر تصریح کرد: با بررسی اوضاع منطقه به این نتیجه می رسیم که استکبار و صهیونیسم جهانی با آن شرایط خون خواری و استکباری خودش در تلاش است تا هم در بین دنیای اسلام تفرقه ایجاد کند و هم دست به تخریب کشورها بزند.
وی داعش و تکفیری ها را نمونه های جدیدی از حرکت و دشمنی استکبار جهانی خواند و گفت: اقدامات این گروه ها در کشورهای منطقه و تلاش برای دنبال کردن اهداف استکبار، خود دلیلی خواهد بود تا جمهوری اسلامی بیش از پیش و مصرانه تر در راه اهداف و منویات امام راحل گام بردارد.
وی تاکید کرد: بدون شک خطر داعش دامن حامیان خود را خواهد گرفت.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه روز قدس امسال را باید با شکوه تر از سال های قبل برگزار کرد، گفت: بدون شک برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس مشت محکمی است بر دهان استکبار و صهیونیست ها خواهد بود، و از خدا می خواهیم مسلمانان را در جهت آزادی قدس شریف یاری نماید./


11 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت