close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
خطیب جمعه نطنز: روز قدس، روز فریاد امت اسلامی علیه صهیونیست هاست

نطنز، کاشان – ایرنا- امام جمعه نطنز گفت: روز جهانی قدس، روز فریاد امت اسلامی علیه استکبار جهانی و صهیونیست بین‌الملل است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه‌های نمازجمعه این شهر اظهار کرد:‌ امام راحل (ره) از نخستین روزهای مبارزه، آمریکا و رژیم صهیونیستی را دشمنان درجه یک جهان اسلام به همه ملت آزادی خواه جهان معرفی کردند.
وی گفت:‌ امسال جهان اسلام درحالی در راهپیمایی روز قدس شرکت کرد که رژیم صهیونیستی با جریان تکفیری و وهابیت برای خود حاشیه امنی ایجاد کرده است.
وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی با برقراری روابط پنهانی با کشورهای عربی و با تحریک ارتجاع عرب و ساماندهی جریان وهابیت و تکفیری توطئه کثیفی را طراحی کرد تا از جریان تکفیری یک خنجر بسازد تا بر پیکره نهضت‌های اسلامی در جهان اسلام و بیداری اسلامی فرود آورد.

امام جمعه نطنز همچنین افزود: روز جهانی قدس، روز رهایی بیت‌المقدس از چنگال رژیم فاسد و کودک‌ کش رژیم صهیونیستی و روز فریاد امت اسلامی علیه استکبار جهانی و صهیونیست بین‌الملل است.
وی در ادامه به موضوع سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم در بحرین اشاره کرد و گفت: سلب تابعیت این روحانی طرح جدید و توطئه مثلث شوم آمریکا، رژیم فاسد صهیونیستی و آل‌سعود است.
وی افزود: رژیم سفاک ال خلیفه با پشتیبانی آمریکا و رژیم فاسد آل‌سعود ابتدایی‌ترین حقوق بشر را نسبت به مردم مظلوم و انقلابی بحرین رعایت نمی‌کند.
همچنین حجت الاسلام علیرضا قاسمی امام جمعه بادرود در خطبه های نمازجمعه این شهر با قدردانی از امت حزب الله و انقلابی بادرود به رغم گرمای بالای 45 درجه هوا در راهپیمایی روز جهانی قدس، وحدت دنیای اسلام را بهترین راه برای مقابله با تجاوز و سرکوب ‌گری رژیم صهیونیستی دانست و تصریح کرد: راهپیمایی روز قدس نشان دهنده وحدت مسلمین جهان است و ما شاهد هستیم که این وحدت هر روز محکم‌تر شده است.
/11 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت