close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
امام جمعه بادرود: بصیرت و هوشیاری مسلمانان توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند

امام جمعه بادرود در نماز عید فطر گفت: بصیرت و هوشیاری مسلمانان توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.
 
 
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، حجت‌الاسلام علیرضا قاسمی امام جمعه بادرود صبح امروز در نماز عید فطر بادرود  ضمن تبریک عید سعید فطر و فرارسیدن ماه شوال، به وضعیت امروز جهان اسلام اشاره کرد و گفت: امروز جهان اسلام گرفتار تفرقه بزرگی شده و دشمنان اسلام با ایجاد گروه‌های داعش و تکفیری و  ارتکاب جنایت‌های بسیار توسط آنها، سعی در مخدوش کردن چهره اسلام دارند.
قاسمی با بیان  اینکه امروز جهان اسلام بیش از هر زمان دیگری نیازمند اتحاد است، خاطرنشان کرد: بصیرت و هوشیاری مسلمانان توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.
وی حفظ اتحاد در داخل را نیز مورد تأکید قرار داد و یادآور شد: مسئولان باید با حفظ اتحاد و جلب اعتماد مردم، به ارائه خدمت بپردازند و از در راستای برطرف شدن مشکلات جامعه تلاش کنند.
امام جمعه بادرود با بیان اینکه برطرف شدن مشکلات اقتصادی از دغدغه‌های مهم مردم است، یادآور شد: مسؤولان برای ایجاد اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش مضاعف داشته باشند.
وی به مساله حقوق های نامتعارف برخی از مدیران کشور نیز اشاره کرد و گفت: باید دستگاه های نظارتی با مدیران متخلف برخورد قانونی نموده و تمامی پرداختی های نامتعارف به خزانه دولت بازگردانده شود و افراد خطاکار نیز از مسئولیت خویش عزل شوند./


16 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت