close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
امام جمعه نطنز ؛دست درازی به بیت المال فساد به همراه می آورد

به گزارش بادرود رسانه ، حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره حضور مردم در راهپیمایی باشکوه روز قدس در سراسر کشور اظهار کرد: دشمنان انقلاب بر اساس تصور غلط همیشگی خود فکر می‏کردند با مساله برجام و هسته‌‏ای، مردم را به ‏سمت خود متمایل کرده و از آرمان‏های انقلاب دور کرده اند اما حضور حماسی مردم در روز قدس، تمام فتنه‌ها را خنثی کرد. وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با دانشجویان، افزود: در این دیدار رهبر معظم انقلاب اوضاع خاص و حساس کنونی کشور را بسیار شبیه جنگ احزاب در زمان پیامبر اکرم (ص) عنوان کردند.

 

 

امینی صف‌آرایی همه‌ دنیاپرستان و زورگویان عالم در مقابل جمهوری اسلامی ایران را یادآوری کرد و تصریح کرد: در چنین شرایطی کسانی که سست‌ایمان و شاید دارای گرایش‌های درونی به دشمن هستند‌، اظهار یاس، نامیدی و خودکم‌ بینی می‌کنند اما افراد دارای ایمان مستحکم هر قدر هم شرایط سخت‌تر شود‌، با عزم و اراده‌ قوی‌تر ایستادگی می‌کنند.

 

 

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود تجمل گرایی را عامل اصلی به وجود آمدن حقوق های نجومی عنوان و تاکید کرد: سارقان بیت المال حتما در موارد دیگر نیز دچار فسادند و نیازمند برخورد جدی و بدون ملاحظه دولت با این مدیران هستیم. امینی ادامه داد: این مدیران با برداشت از بیت المال پست های مختلفی به دست آوردند و همان ها هم مجری سیاست فاسد آندلسی هستند؛ تجمل پرستی و اشرافی گری را ترویج می کنند و نخبگان باید در برابر این موارد حساس باشند.

وی ادامه داد: با توجه به سخنان رهبر انقلاب در روز عید فطر در مورد حقوق های نامتعارف، دست درازی به بیت المال مسلمین توسط افرادی اشرافی گر بوده و قطعا فساد دیگری نیز خواهند داشت.18 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت