close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
ضیافت جام رمضان نطنز با درگیری و زد و خورد همراه بود

عکس اینترنتی است

مسابقات فوتسال جام رمضان شهر نطنز شب گذشته با قهرمانی تیم نسران در رده پیشکسوتان و تیم نگین کرکس طامه در رده آزاد به پایان رسید

دیدار پایانی دو تیم راه یافته به مسابقات فوتسال جام رمضان در نطنز با درگیری و هیاهوی تماشاگران و بعضا بازیکنان بعد از اتمام بازی همراه بود که اگر حضور موثر و تلاش نیروی انتظامی حاضر در صحنه نبود شاید اتفاقات ناگوار دیگری رقم می خورد

ولیکن درگیری های بعد از بازی در حالی اتفاق افتاد که دست اندرکاران مسابقات آماده برگزاری مراسم اهدای جام بودند ولی رفتار ضد هنجار برخی از تماشاگرنماها باعث شد تا بعد از پایان سوت بازی ،درگیری لفظی و فیزیکی بین هواداران تا سطح شهر اوج بگیرد.

ضرب و شتم ، شکستن شیشه های ورزشگاه و آسیب رساندن به خودروها و ایجاد مزاحمت برای تردد مردم در میدان تختی شهر نطنز گوشه ای از مسائلی بوده که مشاهده گردید .

البته اینکه در برخی از فضاهای مجاری تلاش شود برخی از تماشاگران و بازیکنان تیم بازنده متعلق به یک نهاد ارزشی و مقدس را مقصر قلمداد کنیم ؛ قضاوت منصفانه ای نباشد.

متاسفانه در طی برگزاری مسابقات جام رمضان در نطنز و بادرود درگیری ها و نزاع هایی در داخل سالن های ورزشی دو شهر اتفاق افتاد که زیبنده مردم با فرهنگ این شهرستان نبوده و نیست .

به نظر می رسد سوء مدیریت و عدم تدبیر در مسائل ورزشی شهرستان چه در گذشته و حال موجب بروز اینگونه مسائلی شده است که حتی صدای اعتراض برخی از مسوولان شهرستان را درآورده است .

انتظار میرود نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان با اتخاذ تدابیر مناسب و شایسته ؛ فکری عاجل وشایسته برای ورزش شهرستان نطنز داشته باشند

 18 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت