close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
مشکل اساسی مردم نطنز و بادرود تامین آب شرب است

 نماینده مردم نطنز و بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی تامین آب شرب مردم این شهرستان را مشکل اساسی مردم دانست و گفت: برطرف کردن این مشکل در اولویت کاری قرار دارد.

مرتضی صفاری روز جمعه در آئین افتتاح دفتر نماینده مردم نطنز در این شهر اظهار کرد: در آینده نزدیک نشستی با حضور استاندار و مسئولان استان اصفهان در خصوص مصوبه ملی طرح انتقال آب زاینده ‌رود به شهرهای نطنز و بادرود مطرح خواهد شد.
وی تاکید کرد: بطور قطع عملیات اجرایی طرح انتقال آب زاینده ‌رود به این دو شهرتا پایان سال جاری آغاز خواهد شد.
نماینده مردم شهرهای نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی همچنین از تشکیل 10 کارگروه برای پیگیری، برطرف کردن مشکلات و کمبودهای این حوزه انتخابیه با مشورت و پیشنهاد صاحبان فکر و اندیشه خبر داد و ابزار امیدواری کرد: با همکاری و مساعدت مردم مشکلات برطرف شود.
بگفته وی گردشگری، اقتصاد، کشاورزی و توسعه شهرستان را از جمله این کارگروه ها هستند.
صفاری با تاکید بر توسعه صنعت گردشگری در منطقه نطنز خاطر نشان کرد: با توسعه گردشگری زمینه اشتغال بیشتردر شهرستان فراهم خواهد شد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بالاترین میزان تعطیلی در واحد های صنعتی کشور را مربوط به استان اصفهان دانست و گفت: نبود برنامه ‌ریزی و سوء مدیریت باعث بوجود آمدن مشکلات در واحد های تولیدی صنعتی استان شده است.
دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در خانه تاریخی میرترابی ها نطنز افتتاح شد.20 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت