close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
فرمانده سپاه نطنز خبر داد: آغاز اردوی جهادی دانشجویی در روستاهای نطنز

DSC02959

فرمانده سپاه نطنز در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری اردوی جهادی شهید آوینی با مشارکت دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود و پیام نور نطنز خبر داد.

سرهنگ دوم پاسدار حسین آقادوستی افزود: این اردوی جهادی با شعار «می سازیم تا ساخته شویم» در روستاهای طرق، روستای تار و کشه از دیروز آغاز شده و تا ۲۹ تیرماه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: تقویت روحیه خودباوری، اعتماد به نفس و امید، حفظ انسجام نیروی های موجود در بسیج دانشجویی و ایجاد اعتماد عمومی و خوش بینی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اهداف مهم برپایی اردوی جهادی است.

فرمانده سپاه نطنز گفت: اردوهای جهادی خارج از دستاوردهای عینی و قابل لمسی که می تواند در منطقه محروم به همراه داشته باشد، نوعی تمرین برای تعالی نفس است و مجریان با این تمرین گام بزرگی را در جهت خودسازی نیز برمی دارند.

 

وی با تاکید بر اینکه احیاء اقتصاد مناطق محروم و روستایی مهم ترین وظیفه این جهادگران است، بیان کرد: ما وظیفه داریم مشکلات مناطق روستایی را رصد کرده و تلاش نماییم تا مشکلات رصد شده را در جهت حرکتی رو به جلو در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی در آن منطقه برداریم.

آقادوستی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در وظایف گروه های جهادی نهادینه شده است، خاطر نشان کرد: عملکرد اردوهای جهادی برپایه لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب در مورد اقتصاد مقاومتی و رفع موانع پیشرفت با امکانات داخلی است که این مهم در روستاها با تلاش گروه های جهادی محقق می شود.21 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت