close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
حادثه دالاهو کرمانشاه در کمیسیون امنیت ملی مجلس پیگیری می شود

کاشان- ایرنا-عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه درگیری شهرستان دالاهو استان کرمانشاه به صورت ویژه در کمیسیون امنیت ملی پیگیری می شود.

به گزارش ایرنا، مرتضی صفاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: این حادثه از دو منظر قابل تفسیر است، اینکه توسط گروه های کرد وابسته به پژاک صورت گرفته و یا از طریق عناصر داعش با نفوذ به داخل مرز انجام شده است.
وی با بیان اینکه هنوز رد دقیقی از مهاجمان بدست نیامده و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی با تلاش بدنبال شناسایی آنان هستند، افزود: به نظر می رسد اقدامهای گروه های تروریستی ایجاد آشوب در نقاط مرزی کشور است.
نماینده شهرهای نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هر گونه اقدام تروریستی از نگاه مسئولان جمهوری اسلامی ایران محکوم است.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه حشمت اله فلاحت پیشه نماینده مردم شهرستان های اسلام آبادغرب و دالاهو عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی هست این حادثه به صورت ویژه پیگیری خواهد شد.
بعد از ظهر امروز زمانی که فرماندار دالاهو به همراه نماینده مردم شهرستان های اسلام آبادغرب و دالاهو، مدیران کل دامپزشکی و شیلات استان کرمانشاه و شماری ازکارشناسان عازم بازدید از مزارع پرورش ماهی منطقه ریجاب بودند، افراد مسلح ناشناس به سوی آنان تیراندازی کردند.
در این درگیری دو نفر به شهادت رسیدند و سه نفر از جمله فرماندار دالاهو و مدیرکل شیلات استان کرمانشاه و یکی دیگر از همراهان نیز زخمی شدند.
شهرستان دالاهو در فاصله 100 کیلومتری غرب کرمانشاه قرار دارد و منطقه ریجاب نیز در غرب شهر کرندغرب مرکز شهرستان دالاهو واقع شده است.21 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت