close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
رئیس جمعیت هلال احمر بادرود: حضور دو تیم دادرسان هلال احمر بادرود در المپیاد استانی

رئیس جمعیت هلال احمر بادرود گفت: دو تیم از بادرود در مرحله استانی المپیاد مهارت های امدادی دادرسان هلال احمر شرکت می کنند.
حضور دو تیم دادرسان هلال احمر بادرود در المپیاد استانی
 
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، علی کفاشی رئیس جمعیت هلال احمر بادرود در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: مرحله استانی المپیاد مهارت های امدادی دادرسان هلال احمر در شهرستان نجف آباد با حضور ۲ تیم منتخب در مرحله شهرستانی از جمعیت هلال احمر بادرود برگزار می شود.
علی کفاشی گفت: این طرح به منظور رشد و شکوفایی استعدادهای علمی و امدادی با افزایش روحیه کار جمعی و همچنین افزایش سطح آگاهی دانش آموزان عضو سازمان جوانان هلال احمر در مرحله شهرستانی بین دانش آموزان ۶ مدرسه در سطح بخش از اوایل مهر ماه ۹۴ با به کارگیری ۸ مربی برادر و خواهر برگزار گردید.
وی افزود: با کسب آزمون تئوری و عملی دو  تیم منتخب در مرحله استانی که در تاریخ ۲۲ و ۲۴ تیرماه در شهرستان نجف آباد برگزار می شود شرکت می کنند.
رئیس جمعیت هلال احمر بادرود تصریح کرد: هدف از اجرای طرح افزایش سطح ایمنی و کاهش خطر پذیری مدارس با تکیه به تربیت تیم های دانش آموزی آماده، توسعه و ترویج ظرفیت های خودامدادی و دسترسی به اهداف کارگروهی در راستای رشد و پرورش روحیه مسئولیت پذیری و همدلی است.
وی خاطر نشان کرد: این المپیاد در بخش های ارزیابی و کنترل علائم حیاتی و احیای قلبی ریوی، خونریزی، پانسمان، بانداژ، شکستگی و آتل بندی، اسکان اضطراری، پناه گیری و خروج ایمن، حمل بک برد به روی دست، حمل مصدوم و آزمون کتبی برگزار می گردد که در صورت کسب امتیاز، تیم های منتخب به مرحله کشوری معرفی می گردند./


23 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت