close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
اختصاص ۱۸ میلیون وام نوسازی و بهسازی مسکن روستایی به مددجویان نطنزی

مهدی محبی رئیس اداره بهزیستی نطنز  در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته بهزیستی در تشریح فعالیت های این اداره در سه ماهه اول سال جاری، ابراز کرد: در سه ماهه نخست امسال حدود ۲۳۸ پرونده جسمی حرکتی، اعصاب و روان ذهنی، ۲۰۸ مورد مستمری بگیر و ۲۳ مورد ضایعه نخاعی و همچنین حدود ۱۰۰ مورد بازدید از منازل توانخواهان و اهدای وسایل در نوروز ۹۵ و اعطای ۵۵ سبد کالا به ارزش یک میلیون ریال را داشته ایم.

 .

وی تصریح کرد: در بخش نگهداری سالمندان نیز مرکز سالمندان حسین بن علی)ع) با ظرفیت حدود ۲۵ نفر سالمند و ۹ پرسنل مشغول فعالیت است که در حال حاضر حدود ۱۵ سالمند در آن نگهداری می شوند. ایشان از افتتاح مرکز کلینیک مددکاری ندای مهر و اعطای مبلغ حدود ۲۱۰ هزار تومان جهت نگهداری فرزندان طلاق خبر داد و افزود: در بحث آموزش علاوه بر اعتیاد،  آموزش روش های زندگی خانواده، پیش از ازدواج، فرزند پروری و کنترل خشم و ایدز نیز برگزار شده است که حدود ۱۱۲ تن در سال گذشته آموزش داده شدند و برای ۴۳۹ نفر دوره مهارت زندگی و برای ۷۴ نفر دوره فرزند پروری برگزار شد.

وی تاکید کرد: بهزیستی شهرستان نطنز یکی از شهرستان های برتر در حوزه تامین مسکن مددجویی از نظر کمی با لحاظ تعداد واحدهای مسکونی ساخته شده و در دست ساخت نسبت تعداد مددجویان می باشد و حدود ۱۸ میلیون وام نوسازی و بهسازی مسکن روستایی و ۸ میلیون وام بلا عوض را به این حوزه اختصاص داده است. محبی همچنین خاطر نشان کرد: ۱۱۰ میلیون ریال فطریه جمع آوری شد که برای خرید وسایل آسیب های نخاعی و ایتام و … مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

همچنین در  اولين روز از هفته بهزيستي ، رييس و پرسنل اداره بهزيستي نطنز در گلستان شهداي اين شهرستان حضور يافته و پس از غبار روبي و عطرافشاني و شستشوي قبور شهدا و قرائت فاتحه با آرمانهاي اين عزيزان تجديد ميثاق نمودند23 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت