close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
ابراهیم مهرانفر معاون جدید توسعه مدیریت و منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح شد

با حکم آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه، معاون جدید توسعه مدیریت و منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح منصوب شد.

به گزارش ایسنا حجت الاسلام والمسلمین شکرالله بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در آئین معارفه و تکریم معاون جدید توسعه مدیریت و منابع این سازمان گفت: خداوند به عنوان مدیرِ عالم خلقت برای بندگان خود مسیری ترسیم کرده که نباید از این مسیر منحرف شوند.


وی  افزود: برای اینکه در مسیر مستقیم حرکت کنیم باید نسبت به حلال و حرام خدا حساس باشیم و از محرمات پرهیز کنیم و نسبت به بیت المال چشم طمع نداشته باشیم.


وی با اشاره به ظرفیت و توانایی انسان گفت: خداوند انسان را اشرف مخلوقات  قرار داده و انسان با آن ظرفیت و توانایی که دارد می تواند به کمال برسد.

بهرامی با تأکید بر استفاده درست از فرصت ها و توانایی ها  گفت: عمر انسان و توانایی هایی که خداوند در درون انسان قرار داده بسیار گران بها است و باید آن را صرف خدمت به خلق خدا کنیم.


وی در ادامه، از رضا فضل زرندی معاون سابق توسعه مدیریت و منابع سازمان تقدیر کرد و گفت: ایشان از مدیران لایق، زحمتکش و فعال سازمان بودند که به دیوان عدالت اداری منتقل می شوند.


بهرامی سپس با معرفی ابراهیم مهرانفر به عنوان معاون جدید توسعه مدیریت و منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح وی را مدیری دلسوز و لایق معرفی کرد.


در ادامه، رضا فضل زرندی معاون سابق توسعه مدیریت و منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: از کلیه همکارانم به جهت اقدامات موثری که در این چند سال در زمینه برنامه ریزی عملیاتی، ارتقاء و تثبیت حقوق و مزایای کارکنان، حل مشکلات فناوری و پشتیبانی از بخش قضایی انجام داده اند، تقدیر و تشکر می کنم.


ابراهیم مهرانفر معاون جدید توسعه مدیریت و منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز در این آئین گفت: امیدوارم در این مسیر سختی که مسئولیت آن به عهده بنده قرار داده شده بتوانم با مساعدت همه همکاران توفیق خدمت داشته باشم و در جهت جلب رضای الهی گام بردارم.


وی سازماندهی مناسب و تقویت اتاق های فکر و کمیته های برنامه ریزی استان ها، تشکیل کمیته پیگیری برای رصد کردن برنامه ها، حفظ سلامت و افزایش توان کارکنان، ارتقای برنامه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارکنان، جذب نیرو های نخبه و شایسته و استفاده از تجارب پیشکسوتان را از مهمترین برنامه هایش در معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح برشمرد.


در پایان این مراسم، حکم انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان قضایی  نیروهای مسلح قرائت و با اهدای لوح و هدایایی از زحمات فضل زرندی تقدیر به عمل آمد.


 بر اساس این گزارش، مهرانفر ( از همشهریان بادرودی) پیش از این در سمت رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان مشغول به خدمت بوده است.


وی سابقه انتخاب به عنوان قاضی نمونه قوه قضائیه و سازمان قضایی نیروهای مسلح را در کارنامه خود دارد و در سال گذشته نیز به عنوان فرمانده نمونه بسیج قوه قضائیه انتخاب شده است

مدیریت بادرود رسانه انتصاب شایسته ایشان را در سمت جدید تبریک عرض می نماید..23 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت