close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
امام جمعه بادرود : دولت به جای کاهش بودجه دفاعی ؛ حقوق نجومی مدیران را کاهش دهد

امام جمعه بادرود گفت: همایش منافقین در فرانسه نقاب از چهره کریه و منفور حامیان تروریسم برداشت.
همایش منافقین در فرانسه نقاب از چهره حامیان تروریسم برداشت
 
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز ،حجت الاسلام علیرضا قاسمی، خطبه های نماز جمعه این هفته بادرود با گرامیداشت هفته بهزیستی گفت: سازمان بهزیستی یکی از نهادهای امدادرسان و در خدمت مقدس‌ترین و عزیز‌ترین قشر جامعه است و خوشبختانه این سازمان بعد از پیروزی انقلاب بیشترین خدمت را به خانواده‌های تحت پوشش ارائه کرده و بهزیستی نطنز و بادرود نیز خدمات شایانی را به خانواده‌های تحت پوشش داشته است.
وی، با اشاره به برگزاری کنفرانس نمایشی منافقین در فرانسه اظهار داشت: برگزاری این همایش یکبار دیگر نقاب از چهره کریه و منفور حامیان تروریسم  برداشت و ماهیت واقعی مدعیان دروغین مبارزه با تروریسم را به‏ وضوح آشکار ساخت.

قاسمی  به حمایت برخی کشورهای منطقه و استکبار جهانی از منافقین اشاره کرد و افزود: به ویژه مسئولان وزارت امور خارجه پاسخ گستاخی‌های عربستان و فرانسه را با قاطعیت بدهند

وی با اشاره به کاهش بودجه دفاعی کشور، گفت: هر گونه کاهش بودجه دفاعی می تواند خسارات زیادی را به دنبال داشته باشد؛ چراکه امنیت از نان شب هم واجب تر است.

امام جمعه بادرود خاطر نشان کرد: مجلس نباید زیر بار این کاهش برود و دولت نیز باید در اینباره توجیه شود و به جای کاهش بودجه دفاعی کشور با مسببان حقوق نجومی برخورد کند، هر چند که ممکن است نفوذی هایی در دولت می خواهند بودجه نظامی کاهش یابد.

.25 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت