close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
اقادوست: حفظ وارتقای جایگاه آموزش و پرورش بادرود نیازمند تلاش و مدیریت جمعی است

به گزارش بادرود رسانه به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بادرود  ،نخستین جلسه شورای پروژه مهر 95اداره آموزش وپرورش  بادرود  با حضور رئیس ،معاونین واعضای شورا در سالن جلسات  اداره‌ برگزار شد.

محمود آقادوست رئیس اداره   ضمن قدردانی کردن از اعضای ستاد پروژه مهر 94 بابت فعالیت های سال گذشته وکسب رتبه برتر استانی  اظهار داشت: اداره آموزش وپرورش منطقه  بادرود در سال تحصیلی 95-94 در اجرای پروژه مهر رتبه عالی استانی را کسب کرده است و انتظار می رود این رتبه به مانند سال گذشته حفظ گردد.
وی افزود: حفظ و ارتقای این جایگاه، بسیار دشوار است اما با همت و تلاش همه همکاران این امر میسر می‌شود.حفظ و ارتقای جایگاه  منطقه در سطح استان همراه با تلاش و همت کارگروه‌ها نیازمند خرد جمعی، مدیریت مشارکتی و نگاه سیستمی است

آقادوست خاطرنشان کرد: همه برنامه‌های پروژه مهر 95 با محوریت تحقق اقتصاد مقاومتی و اسقرار پایه دهم انجام می‌شود و شاخص‌های ارزیابی امسال نیز بر اساس موضوعات یاد شده صورت می‌گیرد
وی تصریح کرد: پروژه مهر نماد مدیریت و مظهر بهره‌وری است که نظارت در آن با یک رویکرد انسانی، اسلامی، اصلاحی و مثبت بوده و براساس مچ‌گیری نیست.
محمود آقادوست با اشاره به تفاوت پروژه مهر 94 با 95 عنوان کرد: باید طرح‌ها و ابتکارات صورت گرفته در راستای پروژه مهر با رعایت اصل صرفه‌جویی و تحقق اقتصاد مقاومتی باشد
وی عنوان کرد: نظارت بر امر غربالگری ساختار قامتی دانش‌آموزان و ارجاع افراد دارای ناهنجاری به کانون‌های حرکات اصلاحی ،از برنامه‌های پروژه مهر امسال است زیرا در سال جاری فقط به بحث بازگشایی مدارس توجه نشده بلکه موضوعات دیگری نیز مد نظر بوده است
رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه امامزاده (بادرود) خاطرنشان کرد: روز غنچه‌ها برای دانش‌آموزان پیش دبستانی، شکوفه‌ها برای دانش‌آموزان پایه اول و جوانه‌ها برای دانش‌آموزان پایه هفتم همزمان با سراسر کشور در روز چهارشنبه 31 شهریور ماه برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در سال جاری مراسم روز امیدها ویژه دانش‌آموزان پایه دهم به صورت همگانی دریکی از روز های پایانی شهریور ماه همزمان با مانور بازگشایی مدارس اجرا می‌شود و همچنین روز پنج شنبه اول مهر ماه نیز برنامه بازگشایی مدارس به صورت هماهنگ با کشور برگزار می‌شود.
آقادوست در ادامه این جلسه بر شناسایی مشکلات و کاستی‌های پروژه مهر سال گذشته تاکید کرد و گفت: برای ایجاد آمادگی در مدارس برگزار کننده مراسم نمادین بازگشایی مدارس، لازم است تا این موضوع هر چه زودتر به مدیران آن مدارس ابلاغ شود. اظهار کرد:
وی با اشاره به تشکیل کمیته‌های متناظر در سطح منطقه و تبیین سیاست‌ها در جمع مدیران افزود: پروژه مهر جزء رسالت‌های اصلی آموزش و پرورش است و رسالت شورای پروژه مهر  هدایت، راهبری و تدوین سیاست‌هایی است که باید در سطح مدارس اجرا شوند.
 
در ادامه این جلسه سهیلی معاون پرورشی اداره به عنوان دبیر شورای پروژه مهر 95 انتخای گردیدو مققر شد در اسرع وقت مسئولین کمیته های پنج گانه معرفی وابلاغ آن ها صادر گردد26 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت