close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
کلنگ احداث مصلی نطنز تا یک ماه آینده بر زمین می خورد

نطنز، کاشان - ایرنا - امام جمعه نطنز گفت: نقشه سازه مصلی این شهرستان بزودی مهیا شده و کلنگ احداث مصلی نطنز تا یک ماه آینده بر زمین می خورد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین روح الله امینی روز یکشنبه در نشستی خبری با نمایندگان رسانه های گروهی بیان کرد: به منظور ساخت مصلی به بیش از 30 میلیارد ریال اعتبار نیاز داریم و این در حالی است که نقشه مصلی نماز جمعه تهیه شده و منتظر سازه عملیاتی آن هستیم.
وی از خطیب جمعه، محتوای خطبه و فضای فیزیکی اقامه نماز جمعه به عنوان عامل های موثر در جذب نمازگزار نام برد و افزود: متاسفانه در نطنز از فضای فیزیکی خوبی برای اقامه نماز برخوردار نیستیم و این موضوع به اقبال مردم ضربه می زند.
وی با تاکید بر این که یکی از محورهای مهم پیروزی انقلاب اسلامی وحدت به شمار می رفت ابراز کرد: وحدت و انسجام یک رکن در جامعه اسلامی به شمار می روند تا جایی که پیامبر اسلام (ص) برای غلبه بر دیکتاتوری اشرافیت قریش، با همه خطرها اقدام به برپایی نماز جماعت کرد که خود نشانه ای از وحدت مسلمانان است.
امام جمعه نطنز ادامه داد: اسلام برای حفظ وحدت و زنده نگاه داشتن آن، نماز جماعت و سپس اقامه نماز جمعه را به عنوان همایش هفتگی مسلمانان مطرح کرده است.
وی با انتقاد از این که حرمت قلم در برخی از رسانه های شهرستان نطنز حفظ نمی شود گفت: اصحاب رسانه به دنبال تخریب و نقاط ضعف نباشند بلکه باید مثبت نگر بوده و اخلاق اسلامی را رعایت کنند.
وی ادامه داد: رسانه ها باید به اصل و اصول نظام پای بند باشند چرا که قلم مسئولیت سنگینی برای انسان دارد و فردا باید جوابگو باشیم.
شهرستان نطنز در 120 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.27 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت