close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
آغاز پرداخت تسهیلات بانکی خرید ماشین آلات کشاورزی در نطنز

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نطنز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: پرداخت تسهیلات بانکی به متقاضیان خرید انواع ماشین آلات وادوات کشاورزی باسود ۱۵ درصد و باز پرداخت بلند مدت آغاز شد.

عبدالرضا مهدی بادی افزود: کشاورزان، باغداران، دامداران، مرغداران و کلیه تولید کنندگان بخش کشاورزی که به تسهیلات بانکی به منظور خرید انواع تراکتور و ادوات دنباله بند، کمباین، تیلر باغی، سمپاش، شیردوش، دان خوری و آب خوری مرغداری ها، وسایل گرمایشی و سرمایشی مرغداری ها و گلخانه ها و … و یا هرنوع تجهیزات دیگری نیاز دارند می توانند به مدیریت جهاد کشاورزی نطنز یا مرکز جهاد کشاورزی بادرود و مرکز جهاد کشاورزی شهر طرقرود مراجعه و نسبت به تکمیل پرونده اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: مرغداران و دامداران جهت پیشگیری از بیماری تب برفکی و آنفولانزای مرغی و تب مالت با کارشناسان شبکه دامپزشکی مشورت کرده و به راهنمایی های لازم برای پیشگیری عمل نمایند.

مدیر جهاد کشاورزی ضمن توصیه به کشاورزان برای تنظیم آبیاری با توجه به روند افزایش دما، خاطر نشان کرد: باغداران جهت پیشگیری از آفات و بیماری ها به خاطر ریز گردها، درختان را با آب محلول پاشی نمایند.29 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت