close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
انتصاب احسان مقدسیان به سمت رئیس اداره فنی بیمه سلامت شمال استان اصفهان – کاشان

طی حکمی از سوی دکتر بانگ مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان، احسان مقدسیان به عنوان رئیس جدید اداره فنی بیمه سلامت شمال استان اصفهان – کاشان معرفی و از زحمات دکترهانی پهلوانی رئیس سابق این اداره تقدیر و تجلیل شد

http://ka.ihio.gov.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=e47f49f8-d824-4c11-ab78-2c01f5fe9806.

به گزارش اریسمان نیوز به نقل از روابط عمومی سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان-کاشان، در مراسم تودیع دکتر هانی پهلوانی رئیس سابق و معارفه  مقدسیان رئیس جدید اداره فنی بیمه سلامت شمال استان اصفهان – کاشان، دکتر فرهاد مشاوری معاون محترم بیمه و درمان  اداره کل بیمه سلامت استان اصفهان، با تقدیر و تجلیل از زحمات دکتر پهلوانی و تبریک به مقدسیان، گفت: مراسم های تودیع و معارفه تنها به عنوان جابجایی مسؤولیت ها است و مسؤولیت از افراد سلب نمی شود.

 

وی سرعت در تحقق برنامه های سازمان بیمه سلامت ایران را از مهمترین اهداف این جابجایی ها اعلام کرد و افزود: مشارکت فعالانه، خلاقانه، دلسوزانه و پرهیز از هرگونه بحث و جدل های حاشیه ای از جمله مولفه های مهم برای رسیدن به اهداف سازمان بیمه سلامت ایران است.     

 

دکترمشاوری اظهارامیدواری کرد، با همکاری، تعامل و دلسوزی تمامی کارکنان، شاهد رشد و ارتقای کیفیت خدمات درمانی ارایه شده به بیمه شدگان و بیماران در سطح مراکز درمانی تابعه باشیم.

 

در ابتدای این مراسم، دکتر مسلم آشوری سرپرست بیمه سلامت شمال استان اصفهان-کاشان نیز ضمن خیرمقدم مشاوری و هیئت همراه از زحمات دکتر هانی پهلوانی طی این مدت تقدیر و تشکر کرد و برای مقدسیان در مسؤولیت جدید، آرزوی موفقیت کرد.

 

شایان ذکراست، مراسم تودیع دکترهانی پهلوانی رئیس سابق  و معارفه مقدسیان رئیس جدید اداره فنی بیمه سلامت شمال استان اصفهان –کاشان با حضور دکتر فرهاد مشاوری معاون بیمه و درمان  اداره کل بیمه سلامت استان اصفهان، دکترمرتضی نیکبخت رئیس امور اداری و حمیدکریمی رئیس حراست بیمه سلامت استان اصفهان در کاشان برگزار شد.

 29 / 04 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت