close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
برگزاری اختتامیه طرح نشاط معنوی در آقا علی عباس (ع)

نشاط معنوی در امامزادگان خمینی شهر

نطنز-معاون فرهنگی، اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه اصفهان گفت: آیین اختتامیه طرح نشاط معنوی استانی در آستان مقدس آقاعلی عباس و شاهزاده محمد(ع) بادرود برگزار می شود.

حجت الاسلام ولی الله روان صبح امروز (سه شنبه) در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز اظهار کرد: در راستای تجلیل از عوامل برگزاری طرح نشاط معنوی در استان اصفهان آیین اختتامیه این طرح صبح روز پنجشنبه یکم شهریور با حضور مسئولان و همچنین عوامل اجرایی این طرح در آستان مقدس آقاعلی عباس و شاهزاده محمد (ع) برگزار می شود. 

حجت الاسلام روان گفت: امسال طرح نشاط معنوی از ۱۶ تیرماه در ۱۸۰ امامزاده شاخص استان اصفهان آغاز شد که در این طرح بیش از ۱۵ هزار نفر نوجوان و دانش آموز شرکت کردند و ۲۱۶ روحانی مبلغ نیز در اجرای این طرح مشارکت و همکاری داشته اند.

وی تصریح کرد: طرح نشاط معنوی با هدف غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان با رویکرد و محوریت بقاع متبرکه و ترویج سبک زندگی اسلامی برگزار شد که در قالب این طرح کلاس های مختلف علمی، آموزشی، ورزشی، روخوانی و تجوید قرآن، سبک زندگی اسلامی، مباحث مرتبط با بلوغ  انجام شد.02 / 06 / 1397 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت