close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
فرمانده سپاه نطنز: سلاح بومی عامل بازدارندگی کشور مقابل تهدیدات دشمن است

سلاح

نطنز-فرمانده سپاه ناحیه نطنز گفت: ساخت و طراحی سلاح های بومی در داخل کشور، عامل اصلی بازدارنگی تهدید و یا جنگ نظامی است.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، سرهنگ حسین خدامیان امروز(شنبه) در شورای اداری شهرستان اظهار کرد: عامل اصلی بازدارنگی حمله نظامی به ایران، ساخت و طراحی سلاح های بومی در داخل کشور است.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمینه ساخت سلاح های مختلف موفقیت های زیادی کسب کرده است و اخیرا نیز با ساخت هواپیمای جنگنده بومی چرخه ساخت سلاح های بومی را تکمیل تر کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه نطنز گفت: ساخت سلاح های بومی، شکست سیاست های آمریکا در منطقه و همچنین سیاست های غلط ترامپ، آمریکایی ها را گیج کرده است و به اذعان کارشناسان داخلی آمریکا، این کشور در معرض فروپاشی قرار گرفته است.

وی با اشاره به تحریم نفت تصریح کرد: با تحریم نفت ایران شاید صادارت نفت کاهش یابد، اما از طرفی سبب بالا رفتن قیمت آن می شود که این کاهش تولید را جبران می کند.

خدامیان خاطرنشان کرد: ملت ایران سخت تر از این تحریم ها را با حفظ اتحاد و همدلی پشت سر نهاده است و اکنون نیز بصیرت مردم مشکلات جامعه را رفع می کند.04 / 06 / 1397 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت