close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
هشتمین بخشدار بخش بادرود معرفی شد

انتصاب

نطنز-با حکم استاندار اصفهان، هشتمین بخشدار بخش بادرود معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، یوسف حسنی، فرماندار نطنز صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه بخشدار جدید بادرود اظهار کرد: انتظار داریم بخشدار جدید بادرود تکریم ارباب رجوع، رعایت قانون و حقوق شهروندی را سرلوحه کار خود قرار دهد، زیرا مردمان کویر، سخت کوش، نجیب و در عین حال دارای هوش سیاسی بالایی هستند.

وی ادامه داد: مسئولان باید از پرداختن به مسایل حاشیه‌ای و تفرقه انگیز پرهیز کنند و خدمت به مردم و خوش خلقی و گشاده‌رویی را در اولویت قرار دهند.

فرماندار نطنز افزود: توجه به سازمان‌های مردم نهاد، استفاده از ظرفیت‌های بالای نخبگان و فرهیختگان ساکن و غیر ساکن منطقه بادرود می تواند در رشد و پویایی بخش موثر باشد.

وی تصریح کرد: مسئولان باید با اصحاب رسانه و خبرنگاران تعامل و همراهی داشته باشند، زیرا حضور مثبت رسانه‌ها عاملی جهت تقویت و رشد و تعالی منطقه خواهد بود.

حسنی گفت: پذیرش مسئولیت یک امانت الهی است و برای پاسداشت آن باید تلاش زیادی شود.

مسئولان باید در هر پست و مقامی جوابگوی مردم باشند

حجت‌الاسلام علیرضا قاسمی، امام جمعه بادرود در ادامه این آیین با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری برای خدمت بی منت به مردم اظهار کرد: مسئولان باید در هر پست و مقامی جوابگوی مردم باشند و بدون هیچ منتی هر آنچه که می توانند را انجام دهند و گره گشای مشکلات مردم باشند.

وی افزود: مردم مناطق محروم بیش از دیگران نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان هستند و باید تلاش بیشتری در مناطق محروم انجام شود تا آنان نیز همچون دیگر مناطق از تمامی امکانات برخوردار باشند.

 از نظرات کارشناسان در پیشبرد امور استفاده خواهیم کرد

احمدرضا اصغری، بخشدار جدید بادرود در ادامه اظهار کرد: حضور در میان مردم و رعایت قانون را طبق سیاست‌های ابلاغی در جهت توسعه و عمران بخش به کار خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه روستاها زیربنای توسعه کشور هستند، گفت: در جهت پیشبرد برنامه‌ها و خدمت به مردم منطقه با صاحب نظران مشورت می‌کنم تا بتوانم به نحو احسن برنامه‌های مسئولیت خود را اجرایی کنم.

به گزارش ایمنا، در این مراسم از زحمات سعید باقرپور، تقدیر و احمدرضا اصغری به عنوان هشتمین بخشدار بخش بادرود معرفی شد.26 / 08 / 1397 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت