close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
حاجی‌دلیگانی: اتاق فکر فتنه اقتصادی در خارج از کشور است

اقتصاد ایران

نطنز- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دشمن در فتنه اقتصادی که به مراتب گسترده‌تر و وسیع‌تر از فتنه‌های قبلی است سعی دارد تا مردم را تسلیم جبهه استعمار کند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز؛ حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در بادرود اظهار کرد: امروز فتنه سیاسی ۸۸ ادامه دارد و فتنه گران همان مشی و اراده قبلی را همچنان ادامه داده‌اند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمن در فتنه اقتصادی که به مراتب گسترده تر و وسیع‌تر از فتنه‌های قبلی است سعی دارد تا مردم را تسلیم جبهه استعمار کند.

وی خاطرنشان کرد: اتاق فکر فتنه اقتصادی در خارج است، اما دشمنان داخلی آن را پیگیری می کنند تا جام زهر را بنوشانند.

حاجی دلیگانی گفت: در فتنه اقتصادی دشمن، آمریکا و اروپا هر کدام نقشی بر عهده دارند، اما هدف آنان تسلیم کردن مردم ایران و سپس براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه القای "بهار داغ در ۱۳ اردیبهشت ۹۸" یکی دیگر از اهداف دشمن است، عنوان کرد: انگلیسی ها تلاش می کنند تا درون نظام را از محتوای دینی و ارزشی خالی کنند.

نماینده شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید با عناصر نفوذی برخورد کرد، اضافه کرد: افرادی که نفوذی هستند تنها وسیله ارتباطی آنان الکترونیکی و دیجیتالی نیست، در تفکر نفوذی‌ها نظام، انقلاب، شهدا و... جایی ندارد البته افرادی بی‌اخلاق و بی‌اعتنا که صاحب منصب می شوند نیز از عناصر نفوذی هستند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی امروز کشور افزود: ۷۰ درصد نقدینگی کشور در جیب یک درصد مردم کشور است.

وی خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه یک درصد جمعیت جهان را داریم اما هفت درصد منابع و ذخایر دنیا در کشور ایران قرار گرفته که اگر از آن استفاده کنیم تمام مشکلات اقتصادی رفع می شود.10 / 10 / 1397 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت